Aktualności

ZWYCIĘSTWO

• autor: wajdi1, 2015-04-18 16:15

W kolejnym meczu ligowym....

W sobotnim spotkaniu w drugiej kolejce II LIGI WOJEWÓDZKIEJ pokonaliśmy na własnym boisku zespół MOSIR JASTRZĘBIE 5:0. Wbrew temu co sugeruje wynik, nie było to łatwe spotkanie. W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środkowej części boiska,a sytyacji podbramkowych stwarzamy niewiele.Jednak udaje nam się strzelić bramkę. BARTEK KUC swoim presingiem wymusza na obrońcy drużyny przejezdnej błąd, po czym podaje do SZYMONA ZBIESZCZYKA a ten strzala swoją pierwszą i jak się póżniej okaże nie ostatnią bramkę w tym spotkaniu. Na przerwę schodzimy z jednobramkowym prowadzeniem, ale gra nie układała się nam tak jakbyśmy tego chcieli. Druga połowa to zupełnie inny obraz meczu. Zaczynamy mądrze konstruować swoje akcje i na efekty nie trzeba długo czekać. Dwukrotnie po znakomitych akcjach prawym skrzydłem WOJTEK ADAMIEC znakomicie podaje do SZYMONA ZBIESZCZYKA , a temu nie pozostaje nic innego jak dobrze dostawić nogę i skompletować swój hat-trick. Gra układa się po naszej myśli a przyjezdnych pogrąża cudownym strzałem z rzutu wolnego WOJTEK WIKAR. W ostatniej minucie rzut karny wykorzystuje DANIEL PODBIOŁ i nasze wysokie zwycięstwo staje się faktem. Meldujemy się na pozycji lidera w naszej gupie i oby tak dalej !!! BRAWO CHŁOPAKI !!!